Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Nie ma takiej możliwosci
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Cześć. Chciałam się poradzić bo mój problem trwa już pół roku . Pół roku temu zaczęłam plamić dodam że od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne ( vibin )Gdy zaczęłam plamić a miesiączek można powiedzieć że nie miałam już w ogóle bo moje plamienia trwają np kilka dni palmie później 2 dni jest ok i tak wkoło potrafię plamić 2 tyg ciągiem . Dodam że zauważyłam że moje plamienia pojawiaja się gdy coś podniosę cięższego . To zacznę może od tego jak poszłam pierwszy raz do ginekologa z moimi płomieniami, przebadał mnie , wszytko ok dał tabletki przeciw krwotoczne (które mi nie pomogły ) i kazał przyjść za miesiąc . Po czym udałam się na kolejną wizytę i doktor powiedziała że zmieni mi tabelki antykoncepcja na kelzy ( również bez zmian dalej krwawie ) . Nie wiem do kogo ma się udać po pomoc i jak sobie z tym poradzić ostatnio zauważyłam że tej krwi jest zawsze więcej . Dodam również że bolą mnie cały czas piersi . Przepraszam że tak chaotycznie.
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Lepiej zrobić test niz gdybać
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Od prawie 5 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne ORLIFLIQUE. Na lewym jajniku mam pęcherzyk/torbiel, która w ciągu roku z 2 cm powiększyła się do 3 cm. Pani ginekolog zasugerowała mi zmianę tabletek na Elliade, tłumacząc, że są w nich silniejsze hormony i być może zahamuje wzrost zmiany. Czy może ktoś wyrazić opinię na ten temat? Czy powinnam podjąć próbę zmiany tabletek, dodam że po Orliflique nie mam żadnych skutków ubocznych. Czy moze powinnam zmienić metodę antykoncepcji?
1 komentarz
ostatni 15 dni temu  
Nic nie poradzisz siła natury. Ja pamiętam jak jeszcze karmiłam piersią to miałam takie sutki straszne , w trakcie stosunku mleko tryskało to dopiero krępujące wszystko zalane
14 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Nie polecam tych tabletek , mam już 11 dzień okres i to mocny ...a po wiecie tabletki za 3 godz jeszcze się zwiększa...nigdy nie miałam takich szopek tylko zawsze po innych tabletkach okres był krotki i skąpy a po tych krwotok ...nie wiem czy po dwie brać czy wywalić to ...
28 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Na wstępie: mój cykl zwykle trwa 32/33 dni, aktualnie mam 25 dzień cyklu. Ostatnia owulacja prawdopodobnie 9/10 lutego ( patrząc po sluzie oraz 8 lutego miałam bardzo mikro plamienie jak i 9 ). Stosunek odbył się 10 lutego, natomiast od około 13 lutego zaczęłam się złe czuć. 13 lutego robiło mi się ogólnie słabo i zaczęło boleć podbrzusze, które utrzymuje się do dzisiejszego dnia. Jest to dokładnie dość specyficzny ból bo przy dotyku ciut niżej na lewo od pępka, tak jak by przyciskała bolącego siniaka. Występują również skurcze od czasu do czasu. Od 3 dni odrzuciło mnie od kawy, jak mogłam pić bez cukru tak teraz muszę odrobinkę pół łyżeczki do słodzić bo zwyczajnie mi nie smakuje, a muszę pić codziennie że względów zdrowotnych. Podbrzusze jest również lekko napuchnięte. Myślicie że to wczesna ciąża ? Miała która podobnie ? 😕
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 21-04-2026, 09:05:48 No to spokojnie, są prawie zerowe szanse[/CYTAT] Czyli nie ma się czym martwić?
6 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: