Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Prawdopodobnie żylak odbytu czasami można go wepchnąć palcem do środka najlepiej podczas kąpieli.
5 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Zauważyłam pewien problem, na drugi dzień po stosunku z partnerem dostałam zapalenia pęcherza, problem utrzymywał się kilka dni przy braniu Furaginy zniknął, niestety po kolejnym problem był z znowu ten sam. Wiem że partner dba o higienę i zawsze przed dodatkowo się się myje ja tak samo, stosunki były bez prezerwatywy bo wolimy bez, czy założenie jej załagodzi problem czy jednak jest jakaś opcja że można bez ? Mamy zamiar również starać się o dziecko co niestety nie jest zachęcające gdyż trzeba zaprzestać przez zapalenie, jest jakiś sposób?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam, najprawdopodobniej po załatwieniu się w lasku miałam Kontakt z roślina po czym następnego dnia pojawiły mi się gozki na jednej wardze i po kilku dniach zaczęły pojawiać się ropnie z czarnymi krostkami. Nie wiem czy dobrze myśle ze może to być jakaś reakcja alergiczna. Wnioskuje tak bo z tej samej strony na pośladku pojawiła mi się wysypka równie piekąca. Czy przejdzie to samo czy niezbędna będzie interwencja lekarska 😭
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Co to jest i jak to wyleczyć?
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
HPV.
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, robiłam badania kontrolne i chciałabym się dowiedzieć jak zinterpretować podane wyniki? Wynik negatywny oznacza brak zakażenia ?
1 komentarz
ostatni 6 dni temu  
/ gość
Witam. Jestem tydzień po porodzie siłami natury, tulko łożysko usuwane pod narkoza bo bylo wyrośnięte Zauważyłam ze miedzy wargami po calej ich długość mam jajis twaedy obrzęk. Nie boli. Co to moze byc?
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Cześć, Jestem 4 miesiące po porodzie od jakiegoś miesiąca po stosunku miewam delikatne plamienia bez bólów brzucha . Ostatnio zauważyłam taką zmianę w pochwie i to ona delikatnie krwawi . Mieszkam za granicą i nie mam dostępu bezpośrednio do ginekologa. Dziękuję za pomoc
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: