Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 15-07-2023, 12:26:10 hey mam AMH 0,09 :-( NIE WIEM CO ROBIC MAM 29 LAT CZY TO OZNACZA ZE JUZ NIE MAM SZANS NA DZIECI ? [/CYTAT] Mogłoby ewentualnie Ci pomóc in vitro... tzn. można spróbować. Albo dawstwo komórek.
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Cześć dziewczyny. Jak czytam wasze opowieści to jak bym czytała o sobie. Po ciąży bliźniaczej zakończonej CC w roku 2015 nie mogę dojść do siebie. Wszystko podporządkowane miesiączce, ale ostatnio to nawet pomiędzy miesiączkami ból jest nie wytrzymania, cykle coraz krótsze. Boli mnie dół brzucha, dolny odcinek kręgosłupa, coraz częściej czuję rozrywający ból na wysokości pępka z jednoczesnym piekącym bólem..jakby mnie ktoś wszystko wyrywał .Od ośmiu lat borykam się anemią, ferrytyna 7, witamina B12 w dolnej granicy, wszystko spada nawet jak suplementacja jest na bieżąco to po miesiączce brak efektów. Ostatnio lekarz robiący USG stwierdził podejrzenie adenomiozy i podejrzenie zrostów jajników z macicą. Czy macie może jakiegoś sprawdzonego lekarza od adenomiozy w Warszawie, który pokieruje mnie dalej?
7 komentarz
ostatni 9 dni temu  
/ gość
Długo nie masz już miesiączki idź na bete i zapisz się na pierwszy wolny termin do ginekologa.
3 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Pozytywny test owulacyjny po owulacji nie musi oznaczać ciąży. Dlatego też warto sprawdzać nie tylko owulację, ale i ciążę za pomocą odpowiednich testów, aby mieć pewność co do ich wyników. Możesz iść na badanie w terminie miesiączki.
9 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Zacznij też brać witaminę D3 minimum 2000 jednostek. Niedostateczna synteza witaminy D 3 może przełożyć się na obniżenie nastroju, niechęć do wykonywania ulubionych czynności, przewlekłe zmęczenie oraz znaczące osłabienie odporności organizmu. Znaczny niedobór witaminy D zwiększa ryzyko depresji oraz innych poważnych chorób, w tym nowotworowych. Dlatego od września lub października do o końca kwietnia należy ją brać.
7 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 08-11-2023, 17:31:50 Samo spożycie alkoholu nie wpływa na skuteczność antykoncepcji hormonalnej jeśli od momentu zażycia tabletki a wypicia wina minęła minimum godzinę. Jeśli nie było wytrysku w pochwie to w ciszy na 99 % nie będziesz. Masz rację zawsze muzę zadziałać prejakulat pod warunkiem, że masz dni płodne.[/CYTAT]. Jeśli bierzesz tabletki regularnie to niemusisz obawiać się ciąży.
8 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam Staramy się z partnerem o bobo . Myślałam że w tym cyklu się uda ale pojawiła się ( przynajmniej tak mi się wydaje ) z tym że jest bardzo skąpa a to dopiero drugi dzień. Pierwszego dnia była też bardzo skąpa ale pod wieczór zaczęła się rozkręca. Tylko że po kilku godzinach znowu prawie nic . Dodatkowo boli mnie lewy jajnik. Jutro zrobię test przed pracą. Moje pytanie jest czy ktoś tak miał i to była ciąża?
12 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Plamienie implantacyjne ma kolor mniej intensywny niż krwawienie w miesiączkę. Może się objawiać jako brunatne lub brązowe plamy na bieliźnie bądź bladoróżowa wydzielina o lekkim zabarwieniu krwią. I wstępuje 7-12 dni po zbliżeniu.
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: