REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

czy jestem nosicielką wirusa hsv? proszę o interpretację wyników badań jak to leczyć? jak z tym żyć? czy można zajść w ciążę? [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/ca7933b2ad62f2d6dfd61c99c9411093.jpg[/img]
1 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
witam mam pytanie czy przed operacja usuniecia macicy miały panie robiony zabieg abrazji, bo zlecil ja lekarz i zastanawiam sie po co
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Od jak dawna tak masz? Najlepiej wstaw zdj
8 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Masz zaparcia? W jaki sposób depilujesz okolice odbytu? Napisałaś że nie uprawiasz seksu analnego, a czy w przeszłości tak? Czy masz systematyczne kontakty seksualne?
9 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
/ gość
Już jakiś czas od rozpoczęcia tego wątku minął, ale ja mam takie same dolegliwości, byłam na usg piersi przed wczoraj No i pani doktor bardzo mocno uciskała na lewą pierś. Dzisiaj nie mogę się do niej dotknąć, czy ktoś tak miał i przeszło mu samoistnie?
4 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Witam. Mam 25 lat. 3 lata temu została u mnie usunięta macica( bez przydatków), operacja musiała zostać wykonana, żeby uratować mi życie. Czy któraś z was też jest po takiej operacji w tak młodym wieku? Czy odczuwacie jakieś problemy z tym związane? U mnie od jakiegoś czasu zaczęły się problemy z jajnikami, bo bardzo często mam torbiele ewentualnie zapalenia jajników :(. Czy np ma ktoś problem z seksem z tego powodu? Hormonami itd?
1 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
Wstaw zdjecie to może coś zobaczymy.
3 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Dlaczego badanie moczu?
6 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: