REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Myślę, że sobie poradzę :)
5 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
To zależy, w jakim kontekście. Jeśli starasz się o dziecko, to trzeba się leczyć.
2 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Co tu się tak wszyscy cudownie leczą Furaginą? Ja jej nie mogę bo głowa mi pęka, jest mi nie dobrze i muli mnie w żołądku, no i jestem senna. Urosept działał tylko przy 1 razie. Niestety borykałam się dwa tygodnie z Uroseptem i Fitolizyną aż wzięłam Monural i dorzuciłam do niego Femannose. Czekam na udany efekt.
155 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-02-17 09:43:05 Dziękuje za odpowiedź. Mieszkam w Niemczech i przyjmuje lek Famenita, nie wiem czy w Polsce tez jest. Mam rozumieć ze dostawałaś okres mimo przyjmowania progesteronu?[/CYTAT] Ja też nie leczę się w Polsce i też przyjmowałam lek nieznany u nas w kraju. Tak, zawsze dostawałam okres normalnie mimo progesteronu.
4 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Tuż przed miesiączką? Nie, nie powinny Cię martwić. Ale masz - MACIE - na pewno jeszcze sporo diagnostyki do zrobienia, jeśli się nie udaje. Badanie nasienia. Drożność jajowodów. To taka podstawa.
2 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Więc powinnaś na te badania pójść sama. Ja też nie miałam czasu na miesiące starań (miałam 38 lat), a lekarz nadal kazał mi się starać. Miałam swoje owulacje, wszystkie podstawowe badania były w porządku. Ale trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce... Rozumiem, że masz owulacje potwierdzone monitoringiem? Tu jest lista badań: [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/72b56897fa3b2e261766d8900a2141f4.jpg[/img] My z partnerem zrobiliśmy wszystkie, były OK, a dziecka nadal nie było... Udało się dopiero in vitro.
4 komentarz ostatni 20 dni temu
 
/ gość
Hej od kilku miesięcy mam nieregularne miesiączki oraz pojawiają się krwawienia pomiędzy cyklami. W ostatnim miesiącu krwawienie pomiędzy miesiączkami było dość długie. Łatwiej jest mi policzyć dni kiedy krwawienia nie było. Byłam u lekarza, który dal mi skierowania na poziom hormonów w odpowiednie dni. Czy możliwe jest że po prostu przegapiłam okres i jest już kolejny cykl? Nie wiem kiedy mam pójść na badania... Pomocy!
1 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
A czy masz wydzielinę z piersi?
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: