REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

A ja uważam,że to hemoroid...
4 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Mam 32 lata. Przypadkowo w lutym tego roku zrobiłam panel markerów nowotworowych. Marker ca125 wyszedł nieznacznie podwyższony. Zostałam skierowana na test roma, ktory wyszedł dodatni w przypadku przed jak i po menopauzalnym. Usg bez zmian. Cytologia wykazała stan zapalny, jednak po wyleczeniu dostałam kolejne skierowanie na test roma i wynik wyszedl jeszcze wyższy niż poprzednio. Obecnie ca125- 68, he4-72. Dodam, że w międzyczasie robiłam marker ca125 i był już wyższy wynik tj, 89, po czym sam spadł. Jestem już po tomografii miednicy mniejszej. Czekam na wyniki. Czy jest cień szansy, że nie jest to rozwijający się złośliwy nowotwór?
1 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Jest śliczna świąd oznacza że szybko potrzebuje pieszczot
8 komentarz ostatni miesiąc temu
 
/ gość
[CYTAT]celestine 2022-11-17 22:56:06 Cześć, już jestem umówiona do ginekologa. Wizyta dopiero za miesiąc, a ja nie mogę spać przez to po nocach. Ostatnio zauważyłam, że pojawiły mi się w okolicy miejsc intymnych grudki. Myślałam, że to podrażnienie po goleniu, ale już sama nie wiem. Te zmiany mnie nic nie pieczą ani nie bolą. Jedną taką grudkę też miałam na łechtaczce, ale po tygodniu zmniejszyła się i zniknęła. Nie miałam dużo partnerów, a od roku współżyję tylko z jedną osobą i zawsze używamy zabezpieczenia. Ale już sama nie wiem. Wiecie co to jest? [img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/664e0e8e7c9a3f162eda2110ad3d5878.jpg[/img] [img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/aa53d4841946da34002a5f7e9c2bd567.jpg[/img][/CYTAT] Zastrzegam, że po zdjeciu tak niskiej jakości mozemy tylko zgadywać. Wg mnie: 1. Krosty w przebiegu zapalenia mieszków włosowych - najbardziej prawdopodobne. 2. Brodawki narządów płciowych - prawdopodobne ze wzgledu na umiejscowienie jednej ze zmian na łechtaczce. 3 mięczak zakaźny - najmniej prawdopodobne ze względu na brak charakterystycznych cech wykwitu. Warto też obejrzeć partnera żeby ustalić, czy zmiana rzeczywiscie ma tło infekcyjne.
3 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
Witajcie, jestem miesiąc po porodzie miałam cesarskie cięcie, nie krwawiłam jakoś długo bo już od 3 tyg mi nic nie leciało, wczoraj poszłam do toalety i dosłownie coś ze mnie wypadło i na papierze było coś dziwnego, pierwszy raz spotkałam się z czymś takim dodam ze po tej sytuacji zaczęłam krwawić jakbym dostała okres [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/babede133efb3f26a16f779f8f08561b.jpeg[/img]
2 komentarz ostatni miesiąc temu
 
/ gość
tkanka z macicy która się złuszcza
2 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
To nie boli, a maści raczej nie ma jedynie płyn Condyline i Aldara które usuwają zmiany
5 komentarz ostatni 16 dni temu
 
/ gość
Przebarwienie skóry i tyle, masz ich pełno na ciele, już nie wydziwiaj i sobie na siłę problemów nie wynajduj
3 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: