Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam chciałabym zrezygnować z brania kolejnego opakowania leków ale zdarzyła się taka sytuacja że zapomniałam ostatniej tabletki z bistra w tym czasie było zbliżenie tabletkę przyjęłam następnego dnia rano czyli wczoraj... poprzednie zbliżenie było jakieś 10 dni temu i nie palnuję już zbliżeń w czasie 7 dniowej przerwy ani po niej. Czy muszę zaczynać kolejne opakowanie abym była chroniona ?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Lepiej zrobić test niz gdybać
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Bardzo małe szanse moim zdaniem - okres może się spóźnić z różnych powodów nawet stresu. Mi się ostatnio spóźnił 10 dni … bez powodu większego. Myślę że byłby już wiarygodny możesz powtórzyć dla spokoju za 2 dni ale ja totalnie wątpię
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Zdjęcie jest bardzo nie wyraźne
6 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Idz do lekarza, odbyt ci pęka
8 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry do 5 minut było tylko C a po około 2 minutach puzniej pojawiło się ledwo widoczne w polu T co to oznacza
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Cześć mam pytanie jaka jest szansa że mogę być w ciąży? Tabletki biorę już od dłuższego czasu aktualnie przyjmuję tabletki kontracept 21+7 • 13.02 – rozpoczęcie blistra (dzień 1) • 14.02 – stosunek z wytryskiem w środku (dzień 2 blistra) • 18.02 – pominięta tabletka 13–14 godzin opóźnienia (dzień 6, 1. tydzień) • 22.02 – stosunek bez wytrysku (dzień 10, 2. tydzień) • 24.02 – pominięta tabletka ponad dobę (>24h, dzień 12, 2. tydzień) • 25.02 – przyjęcie zaległej tabletki
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Prosimy więcej informacji
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: