Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Przy tabletkach jednoskładnikowych skutkiem ubocznym są delikatne plamienia, a krwawienia miesiączkowe mogą w ogóle nie występować i jest to norma przy tabletkach jednoskładnikowych. Przy prawidłowym braniu tabletek owulacja jest blokowana. Należy jednie dodatkowo zabezpieczać się 7 dni gdy ma się wymioty, biegunkę, jest się chora, bierze się inne lekki, antybiotyki lub pije niektóre zioła.
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 15-02-2024, 12:18:00 Niski poziom beta hCG (poniżej 5 mIU/ml) oznacza, że kobieta nie jest w ciąży. Powyżej 5 mIU/ml oznacza ciążę. Może też źle zrobiłaś test ciążowy. Test ciążowy powino robić się z pierwszego porannego moczu (gdż wtedy w organizmie jest najwięcej homini HCG) i na wynik poczekać 5 minut, gdż po tym czasie mogą zachodzić inne reakcje chemiczne fałszujacwace wynik testu. Nie oznacza to, że po terminie miesiączki nie wolno robić testu o innej porze, ale wskazane było by to zrobić rano po przebudzeniu się. Spróbuj jutro rano zrobić test ciążowy z apteki najzwyklejszy.[/CYTAT] hormonu HCG
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Lekarz może potwierdzić ciążę między 4 a nawet 8. tygodniem od ostatniej miesiączki. Badanie z krwi w laboratorium potwierdzi ciążę już 10-12 dni od stosunku, a test z moczu wtedy gdy miesiączka zaczyna się spóźniać (z pierwszego porannego moczu). Dlatego jeśli beta wychodzi pozytywną należy ją powtórzyć za tydzień. Cóż musisz poczekać z wprowadzeniem tabletek antykoncepcyjnych.
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 29-08-2023, 18:30:25 [CYTAT] gość 29-08-2023, 18:29:43 [CYTAT] gość 12-08-2023, 01:20:30 Clotrimazolum najlepiej smarowac 2x dziennie, rano i wieczorem. Dbaj o higiene i najlepiej po domu chodz bez bielizny w luznych spodniach n- przyklad..[/CYTAT] Dołączę się bez bielizny 😱 jak ja podpaskę noszę bo mogę mieć upławy oczyszczać się.[/CYTAT] Nie ma żadnej pary spodenek jest typowo sukienkowa[/CYTAT] Latem noszę sukienki, spódnice atak by było zimno to jeansy dlugie. Mam świecić gołym tyłkiem 😱 to wolę za duże majtki włożyć PiS spódnice.
10 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli jednak plemniki zawarte w preejakulacie, które pojawiły się na powierzchni prącia, znajdą się bezpośrednio w pochwie, mogą przeżyć w drogach rodnych nawet kilkadziesiąt godzin i poczekać na moment owulacji. Tylko z tego co piszesz stosunek odbył się całkowicie po owulacji tj 23 dzień cyklu. Nie widzę problemu.
7 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Będziesz się stresować zablokujesz. miesiączkę
17 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Jest szansa, że preejakulat może zawierać plemniki, więc może dojść do zapłodnienia, nawet jeśli nie nastąpi pełny wytrysk w pochwie.
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Miesiączka zawsze może przyjść wcześniej, ale jeśli masz je regularnie i twierdzisz, że jestes dwa tygodnie przed nią to masz dni płodne lub nawet dzień owulacji. W tym czasie niektóre kobiety mogą plamić i nie musi to wstępować w każdym cyklu. Odbylaś też swój pierwszy raz to możesz mieć plamienie związane przebiciem błony dziewiczej. Obserwuj swój organizm i jeśli ciągu paru dni nie minie Ci to plamienie zapisz się do ginekologa.
19 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: