Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

W mojej ocenie nie musisz wykonywać testu. Jeśli krwawienie pojawiło się w terminie to dobrze. Poza tym krwawienie z odstawienia nie musi być cały czas brązowe. Może różnic się kolorem itp. Ciemne krwawienie to nic innego jak krew utleniona. Czyli dłużej zalegała w drogach rodnych. Myślę że wszystko jest w porządku. Zawsze warto skonsultować się z lekarzem
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Chyba, że pójdziesz na betę
4 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Krwawienie powinno do 3 miesięcy ustąpić, chyba że się nasila, to musisz z ginekologiem uzgodnić co dalej.
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam. Używam już jakiś czas plastry antykoncepcyjne, jednak w ciągu ostatnich dni zachorowałam na ospe...za 2 dni przypada mi dzień zmiany plastra na nowy, ale wszędzie mam pęcherze...Czy mogę przykelic nowy plaster w miejscu z pęcherzykami czy lepiej na czas choroby odstawić plastry?
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Jeśli w lutym brałaś regularnie tabletki, nie opuściłaś żadnej z nich, nie byłaś chora, nie brałaś leków, antybiotyków, nie piłaś niektórych ziół to byłaś chroniona.
3 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam czytam różne opinie na temat krążków polaring i chciała bym zapytać czy jeżeli pierwszy krążek włożyłam 7 tygodni po porodzie bez czekania na miesiączkę i używam ich bez tygodniowej przerwy ponieważ nie zależy mi na jajeczkowaniu, to czy krążek działa w takim wypadku prawidłowo?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam, przyjmuję lek duphaston na wyregulowanie miesiączek,dotychczas podczas przyjmowania tego leku miesiączki były regularne zjednał ostatnio opóźniła mi się o 2 tygodnie,była skąpa niż zawsze,brak żadnych dolegliwości bólowych.Ostatnio.miewam też mdłości,jestem wrażliwa na zapachy.Czy to może oznaczać ciążę?
12 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: