REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Witam Chciałam się zapytać czy można podczas okresu wykonać badanie beta hcg? Nie jestem do końca przekonana czy okres który u mnie wystąpił faktycznie nim jest czy tylko tym słynnym plamienie podczas początkowej ciąży dlatego zastanawiam się nad wykonaniem bety dla rozwiania wątpliwości. Dodatkowo wczoraj pojawił się metaliczny posmak w ustach który jeszcze bardziej skłania mnie do wykonania badania.
1 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Witam od 2 lat stosuje antykoncepcję hormonalna. O 2 miesięcy mam ciągle brązowe lub lekko czerwone uplawy , czasami ze zabitymi galaretowatymi fragmentami wydzieliny. Dodam Że mam stwierdzone HPV i jestem już po dwóch zastrzykach. Co to może być wizytę mam dopiero na stycznia
1 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
Zrobiłam dzisiaj testy, to 34 dzień cyklu. Oba wyszły negatywne. Dalej strasznie bolą mnie piersi, a bólów brzucha charakterystycznych dla miesiączki brak. Czy to może być jednak ciąża? Dodam, że nie mam jak zrobić beta HCG w najbliższym czasie.
5 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
2 komentarz ostatni 20 dni temu
 
/ gość
Dzień dobry, zaczęłam strasznie panikować i nie wiem co zrobić. Tabletki kontracept biorę już od prawie 7 lat. Zazwyczaj około godziny 21. Byłam w trakcie 3 tygodnia brania tabletek ale do końca nie potrafię sobie przypomnieć czy tabletkę wzięłam o 21 czy koło północy, natomiast o 3 w nocy wystąpiły silny wymioty. Kolejnego dnia, dopiero o 15(18h później) przyjęłam tabletkę (z zapasowego blistra). W tym samym dniu o 21 przyjęłam kolejna tabletkę z tego dnia. ( zostały 3 tabletki w blistrze do końca). Teraz moje pytanie bo sama do końca nie wiem jak mam to rozumieć, czy wzięłam w tym miesiącu 22 tabletki i mogę nie robić tej 7 dniowej przerwy i od razu zacząć kolejny blister (21 tabletek), czy zrobić jak ta przerwę 7 dniowa jak zwykle? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
1 komentarz ostatni miesiąc temu
 
8 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
W tym miesiącu zaczęłam przyjmować tabletki drovelis. Dzisiaj jest 7dc i nadal mam krwawienie co prawda jest mniej obfite ale nadal jest. Czy to normalne?
1 komentarz ostatni miesiąc temu
 
/ gość
Na pewno jest wymagana na poziomie rozszerzonym na medycynie, na pielegniarstwie to nie wiem
4 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: