Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Test wygląda na odczytywany po czasie . Jest zaschnięty .
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Nic nie poradzisz siła natury. Ja pamiętam jak jeszcze karmiłam piersią to miałam takie sutki straszne , w trakcie stosunku mleko tryskało to dopiero krępujące wszystko zalane
14 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam uprawiamy z żoną stosunek przerywany z prezerwatywą czy musimy się obawiać ciąży?
5 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Mam problem nie wiem z kim się skontaktować, może tutaj ktoś udzieli mi odpowiedzi na pytanie. Biorę tabletki antykoncepcyjne ponad rok. Ostatnio nie mogłam w żadnej aptece dostać tych tabletek dlatego jedną pominęłam. Dzień wcześniej miałam stosunek dlatego pomyślałam że wezmę tabletkę po- ellaone. Wzięłam o 10:30 tabletkę anty a o 13 ellaone. Nie dopatrzyłam się tego że nie powinnam brać tabletek anty razem z ellaone. Później nie brałam przez 5 dni i miałam w tym czasie okres. Po upływie 5 dni wróciłam do anty, zrobiłam test ciążowy i jedna kreska. Jestem teraz na 5 tabletce antykoncepcyjnej a wczoraj odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Moje pytanie brzmi, czy powinnam przez ten czas 7 dni robić to tylko z zabezpieczaniem? Czy jestem teraz bezpieczna od ciąży? Czy może wymagane jest w tym przypadku ponowne przyjęcie tabletki dzień po
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Od prawie 5 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne ORLIFLIQUE. Na lewym jajniku mam pęcherzyk/torbiel, która w ciągu roku z 2 cm powiększyła się do 3 cm. Pani ginekolog zasugerowała mi zmianę tabletek na Elliade, tłumacząc, że są w nich silniejsze hormony i być może zahamuje wzrost zmiany. Czy może ktoś wyrazić opinię na ten temat? Czy powinnam podjąć próbę zmiany tabletek, dodam że po Orliflique nie mam żadnych skutków ubocznych. Czy moze powinnam zmienić metodę antykoncepcji?
1 komentarz
ostatni 13 godzin temu  
Na wstępie: mój cykl zwykle trwa 32/33 dni, aktualnie mam 25 dzień cyklu. Ostatnia owulacja prawdopodobnie 9/10 lutego ( patrząc po sluzie oraz 8 lutego miałam bardzo mikro plamienie jak i 9 ). Stosunek odbył się 10 lutego, natomiast od około 13 lutego zaczęłam się złe czuć. 13 lutego robiło mi się ogólnie słabo i zaczęło boleć podbrzusze, które utrzymuje się do dzisiejszego dnia. Jest to dokładnie dość specyficzny ból bo przy dotyku ciut niżej na lewo od pępka, tak jak by przyciskała bolącego siniaka. Występują również skurcze od czasu do czasu. Od 3 dni odrzuciło mnie od kawy, jak mogłam pić bez cukru tak teraz muszę odrobinkę pół łyżeczki do słodzić bo zwyczajnie mi nie smakuje, a muszę pić codziennie że względów zdrowotnych. Podbrzusze jest również lekko napuchnięte. Myślicie że to wczesna ciąża ? Miała która podobnie ? 😕
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam chciałabym zrezygnować z brania kolejnego opakowania leków ale zdarzyła się taka sytuacja że zapomniałam ostatniej tabletki z bistra w tym czasie było zbliżenie tabletkę przyjęłam następnego dnia rano czyli wczoraj... poprzednie zbliżenie było jakieś 10 dni temu i nie palnuję już zbliżeń w czasie 7 dniowej przerwy ani po niej. Czy muszę zaczynać kolejne opakowanie abym była chroniona ?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Cześć do 5 minut było widoczne tylko C a po około 8 minutach taki biały pasek
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: