REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Tak mialam problemy, 8 lat po slubie, 5 lat staran i nic. Kupe pieniedzy wydalismy na badania zastrzyki monitorowania i rozne kliniki bezplodnosci. Mamy dziecko, udalo sie dzieki Czeskiej klinice Repromeda
8 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
Owszem ale co? Nie możesz normalnie opisać anonimowo sytuacji, a chcesz żeby ktoś Ci pomógł. Nie rozumie . Dziękuję
22 komentarz ostatni 9 miesięcy temu
 
/ gość
To zależy, w jakim kontekście. Jeśli starasz się o dziecko, to trzeba się leczyć.
2 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Hej. Mam 26 lat i dostałam wynik cytologii komórki nabłonka płaskiego LSIL -Zmiany srodnablonkowe stopnia niskiego obejmujące kolicytoze (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazja małego stopnia ) Uwagi zmiany odczynowe // regeneracyjne . I tylko że za 6 MSC powtórzyć cytologię. Lekarz zalecił deflagyn 3 MSC. Powiedzcie mi czy mam się martwić ? Lekarz nic za bardzo nie powiedział więc wiem tylko tyle co przeczytałam z internetu. I nie wiem czy iść do innego lekarza. Pomocy czy uda mi się z tego wyjść?
1 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
A czy masz wydzielinę z piersi?
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
Mam coś takiego, po jakiś 2/3 max 4 dniach znika
8 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-02-17 09:43:05 Dziękuje za odpowiedź. Mieszkam w Niemczech i przyjmuje lek Famenita, nie wiem czy w Polsce tez jest. Mam rozumieć ze dostawałaś okres mimo przyjmowania progesteronu?[/CYTAT] Ja też nie leczę się w Polsce i też przyjmowałam lek nieznany u nas w kraju. Tak, zawsze dostawałam okres normalnie mimo progesteronu.
4 komentarz ostatni 4 miesiące temu
 
/ gość
Tuż przed miesiączką? Nie, nie powinny Cię martwić. Ale masz - MACIE - na pewno jeszcze sporo diagnostyki do zrobienia, jeśli się nie udaje. Badanie nasienia. Drożność jajowodów. To taka podstawa.
2 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość