Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mam mieć wykonywaną na początku marca laparoskopię torbieli skórzastej lewego jajnika. Czy u mnie (jestem dziewicą) będzie ten zabieg wyglądał inaczej? Czy w celu wykonania dokładniejszych badań do laparoskopii lekarze będą musieli ma przerwać błonę dziewiczą? Wiem, że wszystkiego dowiem się na oddziale, ale już teraz wolałabym wiedzieć i na to się przygotować (chodzi mi głównie psychicznie). Niż później myśleć całą noc przed zabiegiem jak to będzie wyglądać.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam, mam mieć usuwaną szyjkę macicy i sieć większą? Czy to poważna operacja? Jak się mogę czuć czuć po zabiegu? i ile trwa dochodzenie do pewnej sprawności ?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam, też niedawno przechodziłam przez to samo, 3 ciąża poprzednie wszystko ok, w tej w 8 tyg. Okazało się że obrzęk płodu, szok i niedowierzanie a z drugiej strony co to oznacza. Na badaniach prenatalnych dowiedziałam się o podejrzeniu wady serca i być może jeszcze innych wad genetycznych , niestety nie doczekałam do badań amniopunkcje gdyż w 13 tyg ciąża obumarła... płacz i wielka rozpacz bo mimo że mam już 2 dzieci to była to ciąża wyczekiwana. Fizycznie jest ok ale psychicznie ciężko....
44 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
5.05 miałam robiona biopsje skrawkowa oraz czyszczenie mija równy tydzień wczoraj zszedł mi skrzep, a dzisiaj czuje silne bóle w podbrzuszu oraz doszły mocne krwawienia, czym to może być spowodowane? Nie chce za bardzo panikować i odrazu lecieć do szpitala
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Coś w Twojej jamie brzusznej...
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam 7 grudnia usunięcie polipa i dermabrazja macicy nie wiem czy poprawnie to pisze nie chce mi się sprawdzać 2 mięśniaki na macicy . Zaproponowali mi wkładkę mirenę ze niby wyreguluje silne miesiączki i może nie będą te mięśniaki się powiększać . Tragedia po 1 tyg ok . Później koszmar się zaczął bóle głowy ,zawroty silne głowy nerwowość , ciagle bóle brzucha , lęki , okropne nie dałam się dotknąć mężowi , całe czas wrażenie ze mi coś tam przeszkadza . Krwawienie nie ustało nie było mniejsze bolesne pierwsza miesiączka trwała 17 dni i plamienia co chwile , koszmar dosłownie skoki ciśnienia , kręgosłup tragedia dodam ze mieszkam w Szkocji po miesiącu taki ból w dole brzucha dali mi 4 antybiotyki nic nie pomogło zero kontroli . Kazałam to natychmiast wyjąc i co czekałam kolejny miesiąc na wyjęcie wkładki nie interesowali się zbytnio ze człowiek cierpi . 1 dzień po wyciągnięciu tragicznym nie umiała se poradzić pielęgniarka plamienia . 2 dzień dosłownie dostałam chyba okres tak myśle krwawię dosłownie jak Zawsze nie wiem co myśleć lekki ból ale nie tragedia myśle ze organizm cały rozstrojony każdy co czytam przechodzi to inaczej . Nie polecam nikomu takiego koszmaru . Bilet do Pl lecę po pomoc i kontrol do ginekologa bo tu tragedia .
46 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
tu możesz poczytać o gonadotropinie kosmówkowej http://www.kobietawpigulce.pl/category/zdrowie-i-medycyna/
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Tabletki Yasmin - https://htm109.com/track.php?c=cmlkPTcxODgwNCZhaWQ9MjQ1ODMyNTI Jak dla mnie Yasmin to cudowne tabletki. Zero skutkow uboczynch, ladnie urosly mi piersi z C na D, zero plamien, podwyzszona libido, super samopoczucie.
1297 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: