Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

11 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry, żona jest po pierwszym badaniu prenatalnym i w opisie płodu są takie stwierdzenia jak wada kończyny górnej, rozszczep podniebienia i obrzęk płodu. Jest też tam adnotacja bardzo złe warunki badania i to daje nam nadzieję na lepszy wynik kolejnego badania wyznaczonego na za tydzień, ale do tego czasu zwariujemy.. Szukamy już innego lekarza z innym sprzętem. Czy ktoś miał taki przypadek i jak to się dalej potoczyło?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Witam , zawsze kilka dni po miesiączce man mocne boleści w podbrzuszu i plecach na dole oraz jest więcej białej wydzieliny z pochwy , nie mam swędzenia i wydzieliny jak twaróg i to trwa kilka dni , co to może być ? Pomocy
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Moj kolega mial stosunek z koleżanką. W trakcie stosunku pękła mu prezerwatywa. Nie doszło jednak do wtrysku. Boi sie on jednak o preejakulat który mogl zawierać plemniki. Jeśli chodzi o dzień stosunku wypadal po dniach płodnych. Wcześniejszy okres mial miejsce od 14 do 20 listopada natomiast stosunek 3 grudnia. Przed stosunkiem 2 grudnia na wieczór dokonał masturbacji więc od masturbacji do stosunku minęło ponad 12 godzin w między czasie on oddawał mocz. Po stosunku od razu ona oddala mocz
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Czasem takie krostki. W sumie golę tak raz na dwa miesiące, trochę zaniedbanie 🥹 ale rzadko współżyje, ponieważ choruje na endometriozę i wiąże się to z bólem.[/CYTAT] Czy znalazła Pani rozwiązanie tego problemu? Zauważyłam u siebie taką samą narośl na internecie znalazłam odpowiedź że to może być nieaktywny hemroid lub fałd skórny. To drugie raczej u mnie odpada, bo wcześniej miałam gładki odbyt, więc prawdopodobnie to będzie ten hemoroid. Tak jak pani pisała u mnie czasem pojawia się odrobina krwi przy podcieraniu i też ostatnimi czasy cierpię na zmianę na biegunki i zaparcia. Poza tym nie mam dolegliwości bólowych. Pozdrawiam
26 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam . Czy ktoś może napisać co widać na tym zdjęciu USG? Było wykonywane w 42 dniu cyklu.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Bardzo proszę o wyjasnienie wyniku cytologii. Rozmaz odpowiedni ale jest niezbyt czytelny z powodu licznych erytrocytow. Pobudzone komorki gruczolowe. ASCUS- nieprawidlowe komorki nablonka plaskiego nieokreslonego znaczenia. Bardzo boje się ze to stan przedrakowy albo rak Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 17-05-2026, 17:46:10 [CYTAT] Julia69 17-05-2026, 17:09:04 Podpis To może być zapalenie gruczołu[/CYTAT] dziękuje :) pojawiło się dzień po goleniu, co się z tym robi?[/CYTAT] Jeśli po goleniu to może być też podrażnienie, choć nie wygląda na to.
8 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Reklama: