Reklama:

Działania niepożądane tabletek antykoncepcyjnych – co powinnaś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na terapię hormonalną

Ten tekst przeczytasz w 5 min.

Działania niepożądane tabletek antykoncepcyjnych – co powinnaś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na terapię hormonalną

panthermedia

Suplementacja u kobiet

Kuracje lekami hormonalnymi zawsze wywołują zmiany w organizmie. Niekiedy objawy zażywania hormonów pojawiają się stosunkowo szybko, np. w postaci wymiotów czy biegunki. Zdarza się jednak, że negatywne skutki stosowania kuracji hormonalnej mają miejsce po pewnym czasie i nie zawsze utożsamiane są z lekami, które były przyjmowane.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Antykoncepcja

Co to jest?
Witam. Mam to odkąd pamiętam, żadne ginekolog nie zwrócił na to uwagi ani nie skomentował. Dodam.ze Mam 30 lat i porod za sobą. Nie boli jest dość miękkie i "ruchome". Ale jakby w środku coś było.
Krótszy okres ?
O czym może świadczyć okres trwający 3dni okres Mam obwite miesiączki i zazwyczaj trwa do 5 dni teraz mija 3 dzień i można powiedzieć że już go nie ma
gynoxin uno
Czesc. Czy ktorejs z was pomogl gynoxin uno na infekcje? Dzis planuje kupic, poniewaz do lekarza za szybko sie nie dostane, a czytalam ze ten lek pomaga.
Upławy ?!
Witam, od kilku miesięcy zmagam się z infekcją intymną, kilka tygodni temu zakończyłam leczenie (tabletki dopochwowo i doustnie), ale upławy nie ustąpiły, czy są to normalne upławy czy jednak jest co...
Co to jest?
Panikuje, bo pierwszy raz mam jakąś infekcje. Do ginekologa spróbuję się dostać jak najszybciej.
Co to może być?
Co to może być? Wyszło ze mnie w środku cyklu
Reklama:
Reklama: