Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

no pewnie że możesz wyślij wyniki i zapytaj co masz zrobić, ale kup jakieś prebiotyki doustne i dopochwowe bo tymi antybiotykami zniszczyłaś dobrą florę bakteryjną pochwy
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Piszę z zapytaniem czy jak po trzech tygodniach od ostatniego okresu zaczęłam dwa dni plamić na brązowo a trzeci dzień na wkładce była krew to do znaczy że dochodzi do zagnieżdżania się zarodka czy może wręcz przeciwnie nie ma ciąży??
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Właśnie szukam informacji o echo serca płodu bo będziemy musieli wykonać i trafiam na komentarz na temat Pani doktor, która poleciła mi znajoma. Co za zbieg okoliczności! Właśnie planujemy to badanie wykonać u doktor Rozmus-Warcholińskiej. :)
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Więcej niż pięć.
5 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-01-09 21:37:11 Jeżeli po tak długim czasie zalecana przez lekarza płukanka nie daje żadnej poprawy, to radziłabym pójść jeszcze do innego lekarza ginekologa, bo nie wygląda to dobrze.[/CYTAT] W czwartek byłam na sorze,dostałam 3 różne antybiotyki i kazali we wtorek się zgłosić na ewentualny zabieg,ale nic po tych antybiotykach się nie zmieniło . Obrzęk jest dalej ,warga sromowa większą ,wygląda jak jajo,jest twarda i boli ,rana wciąż krwawi i sączy się ropa .
16 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Błona nie blokuje miesiączki. Stres często powoduje ból przy pierwszym razie. Nie należy się poddawać i próbować, ból minie i wkoncu się uda, też tak miałam. Niestety możesz pod kręgosłup podłoży. Poduszkę lub poczytać o pozycjach na pierwszy stosunek.
4 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
[CYTAT]roza123 2023-01-10 03:31:14 Dzień dobry. 12 dni temu odbyłam z chłopakiem niezabezpieczony stosunek. Był to 11 dc przy cyklach około 29 dniowych z granicami na 26 (najkrótszy) i 33(najdłuższy) dniu. Według kalendarzyka był to mój pierwszy dzień dni płodnych, a dokładnie to noc przed nim. Po 15 godzinach wzięłam tabletkę Escapelle. Dodam że chłopak nie skończył we mnie. Dziś wieczorem zrobiłam test ciążowy z krwi Babycheck. Na początku nie widziałam nic, a po upływie paru godzin pojawia się druga kreska. Czy mam się czym martwić czy to zasługa reakcji które zaszły po czasie? Dodam że miesiąc temu robiłam test ciążowy z moczu i również po upływie czasu pokazała się druga kreska, po czym normalnie dostałam miesiączkę. Czy Escapelle jest skuteczna po "nieskończonym" stosunku? Naczytałam się głupot i nie wiem już co myśleć. Proszę o pomoc [img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/fd8e0d49c5c6038c22282f58d2b81a8a.jpeg[/img][img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/bf2e7260cd4ebc041262e0d926f073a7.jpeg[/img] [img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/d76302bc2d3a26c7f3fb0f5b83ddd077.jpeg[/img][/CYTAT] Testy tracą ważność 5 minut od zrobienia ,więc taki wynik po kilku h ,jest zwyczajnie nie ważny
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Długo się czeka niestety. Ja w październiku dostałam termin na maj...
10 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: