Reklama:

Hormonalna terapia zastępcza – na czym polega, wskazania, przeciwwskazania

dr n. med. Piotr Bodzek

Ten tekst przeczytasz w 4 min.

Hormonalna terapia zastępcza – na czym polega, wskazania, przeciwwskazania

Panthermedia

Wizyta u lekarza

Przedstawiono istotę hormonalnej terapii zastępczej i przeciwwskazania do jej zastosowania. Zwrócono uwagę na badania, które kobieta powinna wykonać przed rozpoczęciem terapii. Omówiono alternatywę terapii hormonalnej w postaci fitohormonów czy leków homeopatycznych dla pań, które nie mogą przyjmować estrogenów.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Antykoncepcja

Co to jest?
Witam. Mam to odkąd pamiętam, żadne ginekolog nie zwrócił na to uwagi ani nie skomentował. Dodam.ze Mam 30 lat i porod za sobą. Nie boli jest dość miękkie i "ruchome". Ale jakby w środku coś było.
Krótszy okres ?
O czym może świadczyć okres trwający 3dni okres Mam obwite miesiączki i zazwyczaj trwa do 5 dni teraz mija 3 dzień i można powiedzieć że już go nie ma
gynoxin uno
Czesc. Czy ktorejs z was pomogl gynoxin uno na infekcje? Dzis planuje kupic, poniewaz do lekarza za szybko sie nie dostane, a czytalam ze ten lek pomaga.
Upławy ?!
Witam, od kilku miesięcy zmagam się z infekcją intymną, kilka tygodni temu zakończyłam leczenie (tabletki dopochwowo i doustnie), ale upławy nie ustąpiły, czy są to normalne upławy czy jednak jest co...
Co to jest?
Panikuje, bo pierwszy raz mam jakąś infekcje. Do ginekologa spróbuję się dostać jak najszybciej.
Co to może być?
Co to może być? Wyszło ze mnie w środku cyklu
Reklama:
Reklama: