Reklama:

Daj WŁOS! - pomóż osobom, które straciły włosy po chemioterapii

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Daj WŁOS!  - pomóż osobom, które straciły włosy po chemioterapii

medforum

Chemioterapia

Fundacja Rak'n'Roll wprowadziła jakiś czas temu akcję - Daj włos! - polegającą na tym, że każdy kto ma co najmniej 25 cm „zbędnych” włosów może przyczynić się do pomocy potrzebującym. Wielu pacjentów po chemioterapii traci włosy. Koszt peruki to zazwyczaj kilkaset złotych. Przyłączając się do akcji pomagamy innym. Wystarczy oddać włosy na perukę, a fundacja zadba o to, by potrzebujący dostali nowe włosy za darmo. Pomocy udziela się głównie kobietom oraz dziewczynkom.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Inne tematy

gość
Wstydliwe
Witam serdecznie. Czy tak powinien wyglądać zdrowy tyłek . ? Tak od 16 roku życia mam problemy z oddawaniem kału. Ostatnio pojawiło się : ból , pieczenie , lekkie plamki krwi.
gość
Grudka na odbycie (zdjęcie)
Witam . Zrobiła mi się taka jakby grudka na odbycie. Dodam nie krwawi to , ale jest ogromny ból po skorzystaniu z WC. Co to jest ? Czym mogę to załagodzić?
gość
Gronkowiec złocisty na wargach sromowych
Hej. Zrobiłam wymaz z warg sromowych, na pełny wymaz z pochwy jeszcze czekam. Dolegliwości są głównie na zewnątrz, na sromie. Pomiędzy wargami sromowymi pojawia się zaczerwienienie, tak to mnie tam p...
gość
Pieczenie sromu! Pomocy
Hej dziewczyny. Od 4 miesięcy mam problem. Przedsionek pochwy robi się zaczerwieniony i ustępuje po kilku dniach. Piecze. Nawet kiedy zaczerwienienie zejdzie, odczuwam To Pieczenie i kłucie- warg sro...
gość
Zmiana na sromie
Dziewczyny wstyd się przyznać, ale co to jest- na zdjęciu zaznaczyłam kółeczkiem. Ujscie cewki moczowej? Czy ranka na sromie?
gość
Co to może być.
Jest to w pochwie. W załączniku wstawiam zdjęcie
Reklama:
Reklama: