Reklama:

Popularne na forum

Witam. Okres spóźnia się 5dzien ,4 negatywne testy żadnych objawów ciąży. Ale zaczęłam pracę trochę mam stresu . Czy to ciąża czy spowodowane stresem ?
834 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Hej. Zrobiłam dzisiaj rano test ciążowy, jednak kreska która się pojawiła jest pozioma. Na ulotce nie jest nic o tym wspomniane. Czy miała któraś z was podobna sytuacje? Czy to ciąża? Nie mam możliwości pójść po nowy test ponieważ jestem w pracy
1 komentarz
ostatni 15 dni temu  
/ gość
Nie stresuj się, jeśli coś cię bardzo niepokoi udaj się do ginekolog ona pewnie skieruje cię na betę
7 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, zagapiłam się i zapomniałam wyciągnąć krążek ginoring po 3 tygodniach, wyciągnęłam go i wymieniłam na nowy po 4. Wyjeżdżam niedługo na wakacje i najbardziej pasowałaby mi wyciągnąć system po 2 tygodniach i wywołać krwawienie z odstawienia. Czy taka procedura byłaby dopuszczalna?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
[CYTAT] gość 03-08-2018, 01:59:15 Ja także proszę o pomoc po 4 dniu brania fluozimin krew się pojawiła :-( [/CYTAT][CYTAT] gość 30-05-2014, 17:32:55 Witam! Od czterech dni przyjmuję fluomizin i dzisiaj zaczęłam krwawić, choć miesiączkę miałam niedawno - 18 maja. Co w tej sytuacji zrobić? Mój ginekolog przyjmuje tylko w poniedziałki i pójdę do niego, ale chciałabym wiedzieć coś wcześniej. Tabletek już nie powinno się chyba brać w tej sytuacji? [/CYTAT][CYTAT] gość 30-05-2014, 17:32:55 Witam! Od czterech dni przyjmuję fluomizin i dzisiaj zaczęłam krwawić, choć miesiączkę miałam niedawno - 18 maja. Co w tej sytuacji zrobić? Mój ginekolog przyjmuje tylko w poniedziałki i pójdę do niego, ale chciałabym wiedzieć coś wcześniej. Tabletek już nie powinno się chyba brać w tej sytuacji? [/CYTAT]
7 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Można jeszcze pomyśleć o powiększaniu piersi własnym tłuszczem
372 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Byłaś może z tym już u lekarza?
10 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Oj czasami lekarz gada by gadać. Moim zdaniem za wczesny etap by cokolwiek takiego zobaczyć.. mi lekarz poronienie wróżył po tym jak dostałam krwawienia w 7tyg.a na usg wyszlo że jest wszystko ok i było! Moja córka ma już prawie 2 lata.
3 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: