Reklama:

Zobacz co wpływa na płodność zanim pomyślisz o dziecku

Monika Toczek - dietetyk

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Zobacz co wpływa na płodność zanim pomyślisz o dziecku

medforum

Test owulacyjny

Nie tylko czynniki żywieniowe są istotnym elementem wpływającym na płodność. Wiek, nikotynizm, aktywność fizyczna, bilans energetyczny i stan odżywienia organizmu również mogą wpływać na płodność. Powszechnie wiadomo, że wraz z wiekiem płodność kobiety zmniejsza się, owulacje stają się rzadsze, dodatkowo wraz z wiekiem wzrasta ryzyko rozwoju wad rozwojowych u płodu.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Inne tematy

gość
Interpretacja wyników
Dzień dobry, robiłam badania kontrolne i chciałabym się dowiedzieć jak zinterpretować podane wyniki? Wynik negatywny oznacza brak zakażenia ?
gość
Pomozcie 😪
Czy to grzybica
dziwne zmiany na pochwie pomocy
Zmiany wyglądają tak jak na zdjęciu poniżej, bardzo bolą i mam je już około od tygodnia jak nie dłużej. Niedługo przed tym miałam opryszczkę na ustach.. Czy to może być to samo tylko w miejscu intymn...
gość
Badanie proszę o odpowiedź
Czy mając aktualnie zapalenie pęcherza można wykonać jutro cytologie szyjki macicy?
gość
Wrzód przy wejściu do pochwy
Zauważyłam wczoraj że zrobiła mi się tak dziwna narośl bardzo boli przy dotyku, pocieraniu I trochę sikaniu. Ostatnio trochę mniej dbałam o higienę i nosiłam dłużej majtki niż się powinno niestety,...
gość
Dziwna chrostka na penisie
Czesc, dzis rano zauważyłem na penisie pewna chrostke której jeszcze wczoraj nie było. Boli jedynie przy dotyku. Wie ktoś co to może być? Wspomnę tylko ze mam lat 16 i nie współżyje.
Reklama:
Reklama: