Reklama:

Cykl miesiączkowy – poznaj fazy cyklu i związek między jego długością a tarczycą!

Ten tekst przeczytasz w 4 min.

Cykl miesiączkowy – poznaj fazy cyklu i związek między jego długością a tarczycą!

panthermedia

Jajniki

Cykl miesiączkowy to skomplikowany proces, który regularnie zachodzi w kobiecych organizmach. Przebieg cyklu zależny jest od różnych hormonów, ogólnie zaś jego istotą jest przygotowanie organizmu do ewentualnej ciąży. Ile trwa cykl miesiączkowy, jakie są jego fazy i kiedy w trakcie cyklu przypadają dni płodne?

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Inne tematy

gość
Wstydliwe
Witam serdecznie. Czy tak powinien wyglądać zdrowy tyłek . ? Tak od 16 roku życia mam problemy z oddawaniem kału. Ostatnio pojawiło się : ból , pieczenie , lekkie plamki krwi.
gość
Grudka na odbycie (zdjęcie)
Witam . Zrobiła mi się taka jakby grudka na odbycie. Dodam nie krwawi to , ale jest ogromny ból po skorzystaniu z WC. Co to jest ? Czym mogę to załagodzić?
gość
Gronkowiec złocisty na wargach sromowych
Hej. Zrobiłam wymaz z warg sromowych, na pełny wymaz z pochwy jeszcze czekam. Dolegliwości są głównie na zewnątrz, na sromie. Pomiędzy wargami sromowymi pojawia się zaczerwienienie, tak to mnie tam p...
gość
Pieczenie sromu! Pomocy
Hej dziewczyny. Od 4 miesięcy mam problem. Przedsionek pochwy robi się zaczerwieniony i ustępuje po kilku dniach. Piecze. Nawet kiedy zaczerwienienie zejdzie, odczuwam To Pieczenie i kłucie- warg sro...
gość
Zmiana na sromie
Dziewczyny wstyd się przyznać, ale co to jest- na zdjęciu zaznaczyłam kółeczkiem. Ujscie cewki moczowej? Czy ranka na sromie?
gość
Co to może być.
Jest to w pochwie. W załączniku wstawiam zdjęcie
Reklama:
Reklama: