Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam , Spiralę mam już trzecią,przy tych dwóch czułam się względnie,natomiast przy tej trzeciej którą mam już ponad dwoch latczuję się co raz gorzej, jestem zmęczona obolała i mam straszne wachania nastroju. Dziś idę do ginekologa muszę zrobić badania hormonalne. Do tej pory była to dla mnie wygoda, ale z miesiąca na miesiąc staje się moim utrapieniem.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Będą z tego dzieci? Co sądzicie bo już sama nie wiem?
186 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Po porodzie w 2016 r. Trafiłam kilka razy na sor z okropnym bólem brzucha, pleców i brakiem możliwości złapania oddechu, wyprostowania się. Stwierdzono piasek w woreczku żółciowym. Podczas trzeciego zgłoszenia się na sor wykonali operacje wycięcia woreczka na ostrym dyżurze z uwagi na stan zapalny woreczka. Objawy miałam już w ciazy, jednak wiązałam to z ciąża. Kłujący ból w okolicy pod żebrami po prawej stronie. W ciazy bardzo mało piłam i jadłam. Po porodzie zjedzenie np. Prince polo kończyło się w szpitalu. Gadajcie się dziewczyny w ciazy pod katem kamieni. Prości wykonującego usg aby ocenił pęcherzyk i drogi żółciowe. Odradzam ciąże w z kamieniami chociaż najmniejszymi. Małe kamienie mogą być jeszcze bardziej niebezpieczne. Jest to tzw. Piasek którym może zatkać przewód żółciowy, podrażnić go wywołać stan zapalny. Teraz jestem w drugiej ciazy i zaczynam czuć dolegliwości i odczucia tzw piasku. Żołądku. Bardzo się boje o siebie i maleństwo.
45 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam . W grudniu miałam dwa razy miesiączkę początek grudnia i trwał 5dni później 29 grudnia i trwał cały tydzień a teraz w styczniu cisza .. Czy mam się czym martwić?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Potrzebuje porady …. Okres mi się spóźnia 4 dzień . Tydzień przed planowaną miesiączka byłam tydzień w Turcji . Wyskoczyła mi opryszczka na ustach , bolą mnie piersi po bokach i lekko pobolewa podbrzusze a nawet może uczucie lekkiego ciągnięcia . Myślicie , że te przesunięcie miesiączki może być spowodowane wakacjami ? Czy może ciąża ? Bo również brana jest pod uwagę 🙈
153 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
beta 0,1 mozna wykluczyc ??
5 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Witam, Od piątku biorę luteinę 50mg 2x1 na wywołanie miesiączki. Choruję na anoreksję. Jestem bardziej zmęczona, boli mnie podbrzusze jakby miałam dostać miesiączki. Czy to normalne przy Luteinie?
5 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Jakoś tydzień temu odbywałam stosunek ze swoim partnerem. Mieliśmy incydent z sunięta się podczas zmiany pozycji prezerwatywa (prezerwatywa została na czubku przyrodzenia). Stosunek miał miejsce w czasie „Dni nie płodnych” czyli tydzień przed planowym okresem aktualnie jestem 2 dni przed miesiączka. Pojawia się u mnie brązowo czerwone plamienie w śluzie. Czy to możliwe ze jest to plamienie implantacyjne czy zwykła zmiana przed miesiączka?
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: