Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Drodzy Użytkownicy, Dodaliśmy funkcjonalność dotyczącą dodawania zdjęć. Aktualnie istnieje możliwość dodawania jednego zdjęcia do wątku/postu. Zapraszamy do dyskusji na forum.
9 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Witam wszystkie Panie . Ja po dwóch tygodniach brania leku Olaira mam problemy z sercem,cały czas arytmia,zmiany ciśnienia ,brak siły ,ogólne wyczerpanie... Wieczorem miałam problem z zasypianiem a oprócz tego ogromu apetyt. Również zaczęły się problemy z cerą,krosty i wypadanie włosów .... Od duch dni niebiorę tego leku i ciągle są arytmie i bardzo złe samopoczucie. Biorąc ten lek uważajcie .... Każdy organizm rożnie reaguje . Powożenia i zdrowia życzę wszystkim Kobietą.
259 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 12-10-2023, 14:54:56 Jeśli np masz nowa bieliznę z włókien nie naturalnych, nie z bawełny, wiskozy. Nie zmieniasz ręcznika do podcierania miejsc intymnych zbyt często lub używasz jednego do całego ciała, używasz mydła lub żelu pod prysznic do części intymnych przód, tył to owszem możesz mieć uczulenie. Sprob sobie smarować Clotimalolum tylko części zewnętrzne, do środka polecam Globolki dopochwowe Zenella Med ( najlepiej zużyć całe opakowanie) jak po tym nic dziwnego w nie zmieni zapisz się do ginekologa[/CYTAT] Jeśli po tym nic się nie zmieni zapisz się do ginekologa. Przepraszam za błędy telefon szwankuje.
14 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Błona nie blokuje miesiączki. Stres często powoduje ból przy pierwszym razie. Nie należy się poddawać i próbować, ból minie i wkoncu się uda, też tak miałam. Niestety możesz pod kręgosłup podłoży. Poduszkę lub poczytać o pozycjach na pierwszy stosunek.
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Cześć dziewczyny, 2 dni temu miałam nacinany gruczoł bartholina ponieważ miałam stan zapalny, przed operacją odczuwałam mdłości, wczoraj jak weszłam do sklepu to prawie zwymiotowałam na widok jedzenia, zrobiłam test ciążowy jednak wyszedł negatywny, okres powinien zacząć mi się dzisiaj jednak nie czuję żeby miał się zacząć, czy myślicie że to może być ciąża ?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry. Z natury jestem panikarą, jak na mnie uważam, że i tak dzielnie się trzymam. Jest jednak (z moją psychiką) coraz słabiej. 28 lutego przeszłam zabieg łyżeczkowania z ektopia szyjki macicy. Nie było to związane z poronieniem, tylko wiekiem. Jakiś polip, trochę za dużo endomentrium, nadżerka. Cytologia, wynik świeżutki, grupa druga. Co mnie niepokoi? Przez pierwszy tydzień plamiłam od 6 marca mam tak jakby normalną miesiączkę, która z dnia nadzień się nasila. Krwawienia są jakieś wyjątkowo obfite, jednak dość spore. Skąd, dlaczego i jak, skoro nie mam endomentrum, które zostało usunięte? 5 marca przyjelam- na wieczór bepadine, zgodnie z zaleceniem lekarza, kolejnego dnia miałam przyjąć albothyl, nie zrobiłam tego, gdyż w ulotce jest inf. aby nie przyjmować podczas miesiączki. Już dwa razy zadzwoniłam do Pań położnych, trzy razy na oddział do szpitala, usłyszałam- spokojnie, nie ma powodów do zdenerwowania. 7 dni to taka data umowna, każda kobieta jest inna, wiek również ma znaczenie. Gdyby krwawienie było naprawdę mocne proszę zgłosić się do swojego ginekologa. zpowinnam być spokojna, jednak nie jestem. Płakać mi się chce. Mój lekarz eyjechal na zasłużony urlop. Proszę o pomoc, proszę o odp. na pytania. Czy to normalne, czy mam przyjmować globulki, czy niezwłocznie zwrócić się do lekarza. Tak, wiem... lekarz przede wszystkim tylko... skoro trzech różnych lekarzy powiedziało... spokojnie. Może to ja panikuję. Nakręcam się dalej, od lat "ucieka" mi ferrytyna, suplementuję żelazo. Proszę o pomoc
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
32 komentarz
ostatni 3 dni temu  
/ gość
Dobry jest dr Łabiak, mogę go podpowiedzieć jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, a zwłaszcza tej problemowej. Moja siostra była jego pacjentką i udało jej się urodzić zdrowego maluszka, choć prognozy były na początku dość niepokojące. Też jestem jego pacjentką, ale do ciąży mi daleko :) Lekarz ma gabinet na Podkowińskiego, można go też w poradni znaleźć na Kopernika przy szpitalu uniwersyteckim.
5 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama: