Reklama:

Dane teleadresowe

Kontakt z redakcją

e-mail: [email protected]

Materiały prasowe

e-mail: [email protected]

Biuro projektów

Medforum Sp. z o.o.
ul. Orkana 22A/12A
40-553 Katowice
tel. +48 32 700 71 71
fax. +48 32 700 71 81
e-mail: [email protected]

Kontakt w sprawie reklamy

tel.: +48 32 700 71 71
e-mail: [email protected]

Siedziba firmy

Medforum Sp. z o.o.
ul. Brynowska 70
40-584 Katowice

NIP: 6342620358
KRS: 0000269937 w rejestrze prowadzonym przez Wydział VIII Gospodarczy KRS Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach
REGON: 240518656

Reklama:

ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie

ForumGinekologiczne.pl jest stworzone przede wszystkim dla Was - Kobiet i Wam dedykowane są  wszystkie poruszane tutaj zagadnienia. Dzięki zawartym informacjom łatwiej zrozumiesz swój organizm, polubisz zmiany zachodzące w trakcie cyklu miesiączkowego, ciąży, menopauzy, uzyskasz fachową  wiedzę na tematy związane z płodnością, porodem, z najczęstszymi chorobami narządu rodnego i gruczołu sutkowego czy zaburzeniami miesiączkowania.

Forum jest  również pomocne w aktualizowaniu wiedzy przez personel medyczny taki jak: pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni oraz lekarzy.
 
Ginekologia jest dziedziną medycyny obejmującą wiele zagadnień.
Możemy wymienić tu:  

  • ginekologię dziecięcą i dziewczęcą- rozwój dziewczynki od poczęcia do okresu dojrzewania
  • ginekologię wieku rozrodczego - czyli życie kobiety płodnej , od pierwszej do ostatniej miesiączki, wliczając wszelkie zaburzenia hormonalne, antykoncepcję, niepłodność, choroby narządów płciowych
  • ginekologię okresu menopauzy i postmenopauzalną

Każda z wyżej wymienionych grup zawiera informacje dotyczące fizjologii , patologii, leczenia poszczególnych chorób  oraz działań profilaktycznych  charakterystycznych dla danej grupy wiekowej kobiet.

Na ForumGinekologiczne.pl łamiemy również tabu pierwszej wizyty u ginekologa oraz krok po kroku odkrywamy etapy badania ginekologicznego.
Wielokrotnie poruszane są kwestie z zakresu seksuologii -  seksualność kobiet, udane życie i współżycie seksualne oraz problemy z nim związane.
 
Kolejną dziedziną medycyny, którą wnikliwie zajmujemy się na stronach ForumGinekologiczne.pl  jest Położnictwo. To ogromny dział skupiający wiedzę na temat fizjologii ciąży, porodu i połogu oraz patologii dotykającej zarówno kobietę jak i płód.
Czas 9 miesięcy trwania ciąży to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety.  Z nami nauczysz się jak dbać o zdrową dietę, jak umiejętnie nie rezygnować z ulubionego sportu lub innych przyjemności.