REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Jest to flora typowa dla końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Nie powinna prawidłowowystępować w pochwie. Dalsze postępowanie uzależnione jest od klinicznych objawów zakażenia lub ich braku.
2 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
był kiedyś podobny temat https://www.forumginekologiczne.pl/forum/bialy-bolacy-wrzod-u-wejscia-do-pochwy/watek/1522306/1.html
3 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Witam. Mam problem i już nie wiem co mam z tym robić. Od półtorej miesiąca mam okres i wcale nie taki lekki. Po wizycie u ginekologa 24 kwietnia miałam wykonane łyżeczkowanie z powodu przerostu endometrium. Minęły 2 tyg od zabiegu a ja dalej mam okres. od 3 dni mocny tak jakby była to zwykła miesiączka. Lekarz przepisał mi wczoraj Cyklonaminę. Jestem po 3 dawkach a mam wrażenie, ze leci bardziej niż wcześniej. Robiłam przed łyżeczkowaniem hormony. I tak jak Lh, FSH, testosteron i prolaktyna jest ok tak estradiol 225 przy praktycznie nieobecnym progesteronie. Wskazuje na dominacje estrogenowa. Dziś wykonałam kolejne powtórne badania i zobaczę jak będzie teraz. W przyszłym tygodniu mam wynik histo i dopiero wtedy lekarz wdroży leczenie wcelowane. Czy miała któraś z Was coś podobnego? Proszę o radę. Ręce opadaja i czuję totalną niemoc. Do tej pory okresy jak w zegarku. Wiek 48 lat. Zdaję sobie sprawę, ze mogę wchodzic w menopauzę ale żeby az tak zaburzyło od razu? Na usg robionym 2 razy, w pierwszym mała torbiel na jajniku i wodnaik w jajowodzie. Na drugim usg kilka dni później torbiel już się zmniejszyła a wodniak jeszcze widoczny. w macicy lekarz oprócz endometrium 16 mm nic nie widział. Dziękuję za pomoc.
1 komentarz ostatni 24 dni temu
 
/ gość
6 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-03-04 21:01:27 Szanowna Pani, Na załączonych zdjęciach nie doszukałam się (na pierwszy rzut oka) kłykcin. Warto jednak wspomnieć, że ciężko jest określić które dokładnie fragmenty sromu zawierają powyższe zdjęcia. Warto dodać, że kłykciny mogą mieć różną formę w zależności od dokładnej lokalizacji (warga atomowa mniejsza od strony wewnętrznej będzie wyglądać inaczej niż od strony zewnętrznej dla przykładu) oraz np od wieku, przebytych ciąży czy historii infekcji. Bardzo proszę o więcej informacji na temat wieku, przebytych infekcji oraz informacji co dokładnie zawiera zdjęcie - który dokładnie fragment sromu bądź alternatywnie zdjęcie sromu w całej okazałości. W innym razie zalecam konsultację ginekologiczną celem diagnozy. Pozdrawiam.[/CYTAT] No i pojawiają się w momencie gdy wargi mniejsze bardziej wykręce przy delikatnym rozchuleniu warg wygadają tak jak wyżej przy tych pierwszych zdjęciach .
11 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
Witam, potrzebuje zrobić pilnie wymaz z pochwy. O ile rozumiem wszystkie wytyczne jak się przygotować tak nie rozumiem dlaczego po stosunku (z prezerwatywa) należy odczekać 48godzin ....?
1 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
a jak robisz siusiu to cię nie boli?
14 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
Najlepiej wstaw zdjecie lub idz do ginekologa
3 komentarz ostatni 1 dzień temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: